Måneskin

Гурт Maneskin оголосив, що їде на концерт до Києва, але написав назву на російськи манер – мережа відреагувала

maneskinofficial / Instagram

"Kyiv not Kiev"

Переможці Євробачення, італійський гурт Måneskin, оголосили про велике європейське турне, в ході якого вони дадуть концерт у в українській столиці. Про це пише "Дивогляд".

Однак українці не могли не помітити, що на афіші, написаній англійською мовою, Київ написано на російський манер – Kiev.

Під постом гурту в Instagram з’явилися десятки коментарів, у яких українці пишуть, що Kyiv not Kiev.

Звичайно ж, не обійшлося без суперечок. Адже частина коментаторів вважає, що "не має різниці, як написано, головне, що вони їдуть в Україну". Однак більшість коментаторів підтримали, що назву столиці України потрібно писати згідно українських, а не російських правил вимови. Особливо, "враховуючи війну із Росією, яка триває вже майже 8 років".

Для іноземців пояснили, що назва Київ походить від імені засновника міста Кий і англійською це пишеться Kyi, а не Kie.

Концерт Måneskin у Києві
Концерт Måneskin у Києві
Фото: скріншот

Зазначимо, більш юна частина фанатів Måneskin не переймається питаннями правильного написання. Натомість, їх хвилює,  чи зможуть потрапити на концерт неповнолітні без супроводу батьків - бо батьки, якщо дізнаються, то (цитата) "приб'ють".

Однак не лише українці виявилися ображеними афішою італійців. Справжній біль вона викликала у іспанців. Бо виявилося, що в Іспанії не буде жодного концерту.

Концерт у Києві заплановано на 7 березня 2022 року. Квитки надійдуть у продаж 30 вересня.

Одразу після Києва Måneskin поїде до Москви та Санкт-Петербурга. Нагадаємо, на початку вересня вони вже виступали у Москві. На розігріві у них мала бути співачка українського походження Maruv, але італійці скасували її виступ буквально за лічені хвилини до появи на сцені.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ