Go_A

Пісня Go_A злетіла на друге місце в чарті Viral 50 USA

Go_A / Instagram

Українці думають над створенням спільного хіта з Måneskin

Пісня Шум українського гурту Go_A продовжує завойовувати світову аудиторію. Цього разу трек опинився на другому місця чарту від Spotify Viral 50 у США. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram гурту.

"НаШУМіли у топ-50 популярних треків у США. Зараз SHUM розміщений на другій сходинці і продовжує лунати з усіх куточків світу", – йдеться в дописі. 

На першому місці опинився переможець Євробачення-2021, італійський гурт Måneskin.

У коментарях користувачі відзначили символічність такого сусідства і порадили Go_A записати спільний хіт з італійцями. Катерина Павленко раніше зазначила, що і обидві сторони, насправді, дуже хотіли б цього, але зараз на заваді стоять певні юридичні питання.

Go_A Viral 50 USA
Go_A Viral 50 USA
Фото: скріншот

Цікаво, що одним із перших, хто привітав українців із успіхом в американському чарті, став данський співак Даді Фрейр, який брав участь у Євробаченні разом зі своїм гуртом Gagnamagnið. Перед півфіналом у двох учасників гурту виявили коронавірус, тому на двох останніх концертах показували відео з репетиції. Та це не завадило данцям підірвати публіку і зайняти четверте місце.

Дивіться також: Фінал Євробачення-2021: відео виступів

Нагадаємо, на Євробаченні-2021 Україна зайняла загальне п'яте місце. Однак, за голосуванням глядачі Go_A отримав друге місце після Måneskin.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ