Go_A на Євробачення-2021

"Певні політичні штуки": солістка Go_A розповіла, чому їм не дали перше місце на Євробаченні

eurovision.ua

Після виступу українців глядачі у залі не могли вгамуватися 3 хвилини

Солістка українського гурту Go_A Катерина Павленко в інтерв’ю OBOZREVATEL розповіла, чому, попри шалену підтримку глядачів, Україна не перемогла на Євробаченні-2021. Про це пише "Дивогляд".

"Ми слухали італійців у залі – це був дуже сильний виступ, але на "Go_A" реакція була набагато потужніша, – розповідає солістка гурту. – Три хвилини не могли заспокоїти трибуни після нашого виступу – все шоу змістилося за таймінгом. Це було просто нереально! Відчували максимальну підтримку глядачів".

Катерина нагадала, що після перших репетицій український гурт різко злетів у рейтингах букмекерів, а за голосуванням пресзони Go_A отримував перше місце.

"Коли ми виходили співати, всі вибігали, щоб послухати… Але ми підозрювали, що перше місце нам можуть банально не дати через певні політичні штуки. Просто поставили собі за мету – максимально запам'ятатися, і ми цього досягли", - зізналася Павленко.

Вона також нагадала, що українці отримали величезну підтримку від інших учасників Євробачення-2021: "Всі учасники казали нам: "Друзі, ви – переможці".

Дивіться також: Фінал Євробачення-2021: відео виступів

"Люди відчули нашу чесність. Ми показали свою індивідуальність, аби здивувати публіку. Адже європейці вже звикли до одноманітної англомовної попси, а коли ми вийшли з українською піснею – для них це було дуже незвично. Вони такого ще не чули... Є гурти, які роблять якісну, але стандартну популярну музику, а є новатори. Ми орієнтувалися на те, щоб бути новаторами", - пояснила співачка успіх пісні Shum.

Нагадаємо, на пісенному конкурсі Євробачення-2021 Go_A із піснею Shum зайняв підсумкове 5 місце, але за результатами голосування європейських глядачів Україна була на другому місці після італійського гурту Måneskin.

Після виступу на Євробаченні українці почали вриватися у міжнародні музичні чарти.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ