До фіналу Національного відбору потрапило семеро виконавців і музичних гуртів. Вони виступатимуть в наступному порядку:

  1. Cloudless;
  2. Michael Soul;
  3. Our Atlantic;
  4. Barleben;
  5. Kalush Orchestra;
  6. ROXOLANA;
  7. WELLBOY;
  8. Alina Pash.

Варто відмітити, що за добу до фіналу Нацвідбору на Євробачення-2020 продюсери вирішили поміняти місцями виступи гурту Kalush Orchestra і Roxolana на користь перших. До цього рішення прийшли після телепрогону.

  • Як проголосувати?

У Нацвідборі глядачі мають рівні права з суддями і так само можуть вирішувати, хто гідний цього року представляти Україну на пісенному конкурсі.

Коли ведучі оголосять про початок голосування, кожен охочий зможе надіслати платне SMS-повідомлення на короткий номер 7576. У ньому необхідно буде вказати номер, під яким виступає ваш фаворит.

Зауважте, що з одного телефонного номера можна надіслати лише одне повідомлення за фаворита. Всі подальші повідомлення не враховуватимуться, але плата за надіслані SMS зніматиметься згідно з умовами оператора.

Кожен, хто проголосує, трохи згодом отримає SMS-відповідь з зарахуванням голосу.

У цей самий час судді голосуватимуть просто в студії, де відбуватиметься фінал.

У випадку, якщо кілька учасників зберуть однакову кількість балів, перевагу матиме той, за кого проголосувала більша кількість глядачів.

Нагадаємо, цього року відбудеться 66-й пісенний конкурс Євробачення, який збере всіх учасників в італійському місті Турин. 

До речі, у 2021 році Україну на пісенному конкурсі представляв музичний гурт Go_A із піснею Shum.

Go_A на Євробачення-2021
Go_A на Євробачення-2021
Фото: eurovision.ua

Музиканти зайняли підсумкове 5 місце, але за результатами голосування європейських глядачів Україна була на другому місці після італійського гурту Måneskin.

Після виступу на Євробаченні українці почали вриватися у міжнародні музичні чарти, а трохи згодом "Shum" потрапила до трійки найпопулярніших пісень за всю історію цього конкурсу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!