Піккардійська терція

"Війна показала, хто нам брат": "Піккардійська терція" записала польською та українською "Гей, соколи"

Facebook / Піккардійська терція

Музиканти зробили це на прохання ЗСУ

Учасники відомого українського акапельного гурту "Піккардійська терція" випустили народну пісню "Гей, соколи" польською та українською мовами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал Генштабу ЗСУ.

Музиканти зробили це на прохання українських військових, щоб віддячити полякам за їхню допомогу українцям під час війни. У новій версії композиції на початку звучать слова: "Війна показала, хто нам брат".

"У нашого колективу є правило доброго тону – співати тими мовами, де виступаємо. Відтак на всіх концертах у Польщі, а їх у нас за 30 років творчості було чимало, ми виконували "Гей, соколи" польською – слухачі завжди сприймали "на ура". Ми створили новий запис на знак вдячності та пошани полякам, які, попри всі розбіжності в історичному минулому, у час війни росії проти України відкрили свої серця – і прийняли мільйони українських біженців", – розповів художній керівник гурту Володимир Якимець.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Святослав Вакарчук виступив для переселенців із Маріуполя.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ