Діджей

У Криму заарештували діджея, бо він увімкнув українську пісню – відео

pixabay.com

Ентузіаста змусили вибачитися

У тимчасово окупованому Криму підконтрольний росії суд заарештував діджея, який увімкнув у караоке-барі "Краб" пісню "Дике поле" українського музиканта YARMAK. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Крим.Реалії.

Це сталося у місті Щолкіно, де діджея додатково звинуватили у тому, що у барі на проекторі нібито була "нацистська символіка". Чоловіка заарештували на 10 діб з "конфіскацією предмета адміністративного правопорушення".

"У судовому засіданні правопорушник свою вину визнав частково, пояснивши, що виконував функції діджея у вказаному кафе. Відео з українською піснею було ним поставлене на замовлення одного з відвідувачів кафе, проте зміст пісні і відеокліп до неї йому не були відомі", – йдеться у рішенні підконтрольного рф суду.

Після цього у соцмережах з'явилися відео, де діджей, господиня караоке-бару і чоловік, який замовив пісню, вибачаються за цю ситуацію.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що у Криму жінка ледь не вбила свого чоловіка, бо той підтримував війну в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ