Фрейя

У Норвегії приспали моржиху, яка стала улюбленицею громадян – чому це сталося (фото)

Twitter

"Ми ретельно вивчили всі можливі рішення"

Влада столиці Норвегії, Осло, вирішила приспати 600-кілограмову моржиху на прізвисько Фрейя через загрозу безпеці місцевих жителів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

Тварина перебувала у фіорді Осло, де стала зіркою для багатьох норвежців. Місцеві чиновники неодноразово закликали людей триматися від моржихи подалі, але це було марно. Саме тому влада вирішила її приспати.

"Рішення про евтаназію було прийнято на основі глобальної оцінки загрози безпеці людини, що зберігається. Ми ретельно вивчили всі можливі рішення. Ми дійшли висновку, що не можемо гарантувати благополуччя тварини жодним з доступних засобів", – повідомив глава управління рибальства Норвегії Франк Бакке-Єнсен.

Журналісти повідомляють, що мешканці Осло ігнорували заклики чиновників і підходили до дикої тварини, інколи з дітьми, для фотографування. Покійну моржиху звали Фрейя – на честь богині кохання. Раніше її зустрічали у Великій Британії, Нідерландах, Данії і Швеції, але частину цього літа вона провела саме у Норвегії.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що у Франції не вдалося врятувати арктичного кита, який опинився у річці Сена.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ