Білуха

У Франції не вдалося врятувати арктичного кита, який опинився у річці Сена – фото

Sea Shepherd France / Twitter

"Із важким серцем ми повідомляємо, що білуха не пережив транспортування"

У французькій річці Сена опинився кит білуха, який проплив річкою 150 км у напрямку Парижа та потім помер, попри зусилля рятувальників. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на зоозахисну організацію Sea Shepherd France.

До порятунку тварини залучили багатьох ветеринарів і 20 дайверів. Вони підняли його з прісної води за допомогою сіток і помістили у рефрижератор для транспортування біля узбережжя Нормандії, щоб далі перевезти у басейн із холодною арктичною водою.

"Із важким серцем ми повідомляємо, що білуха не пережив транспортування, яке було ризикованим, але необхідним, щоб надати тварині можливість вижити. Інакше кит був би приречений", – розповіли зоозахисники.

За словами ветеринарів, це особина чоловічої статі без інфекційних захворювань, але у кита була відсутня травна активність, через що фахівці припинили спроби його годувати. Експертка з диких тварин Флоренс Оліве Куртуа повідомила, що тварина страждала від болю, а тому її вирішили приспати.

"Під час транспортування ветеринари відзначили погіршення стану, зокрема, дихальної активності", – додала вона.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на київській АЗС поліцейські врятували кошенят.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ