Земля та Місяць

Місяць міг бути частиною Землі: учені знайшли новий доказ цієї гіпотези

Shutterstock

Супутник нашої планети сформувався близько 4,5 млрд років тому

Учені вже тривалий час намагаються з'ясувати походження супутника Землі, аналізуючи численну кількість гіпотез. Частина тверджень припускає, що Місяць є результатом зіткнення нашої планети з космічним об'єктом, розмірами з Марс. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Science Alert, науковці знайшли докази, які підтверджують цю гіпотезу.

 
Увагу цьому питанню приділили геофізики з Університету Цюріха. Вони знайшли нові докази твердження, що Місяць певний час був частиною Землі.
 
Експерти встановили, що супутник нашої планети сформувався близько 4,5 млрд років тому. Причиною його утворення стала катастрофа – зіткнення Землі з іншим гігантським космічним об'єктом. 
 
Знавці перевірили цю гіпотезу. За допомогою мас-спектрометра вони вивчили хімічний склад шести місячних метеоритів, які потрапили на землю в результаті зіткнення. Вони зберігалися у кризі Антарктиди.

І хоча вчені не мають змоги дослідити склад Місяця через неможливість потрапити на його поверхню і недостатню кількість зразків, вони все ж продовжать вивчати це питання та аналізувати місячні метеорити, що наближаються до нашої планети.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Місяць може зійти з орбіти.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше