Денис і Ельма

"Всі подумали, що загинула": службова собака подолала мінні поля, щоб повернутися до прикордонників – відео

Держприкордонслужби

Happy end

У Держприкордонслужбі розповіли про службову собаку Ельму, яка дивовижним чином повернулася до прикордонників. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Ельма – службова собака прикордонника Дениса. Разом вони на службі вже понад 6 років. Разом і зустріли ворога поблизу Маріуполя. Під час одного з обстрілів бійці перебували в укритті, але виявилось, що до безпечного місця дісталися не всі...", – йдеться у повідомленні.

Українські захисники спостерігали за рашистами через тепловізор та помітили рух – собака забігла у лісосмугу, де спершу спрацювала сигнальна ракета, а потім пролунав вибух.

"Всі подумали, що собачка загинула. У мене теж був стан дуже пригнічений, хвилювався – не було можливості вийти з позиції, щоб пошукати", – розповів Денис.

Однак, за кілька діб прикордонник отримав від військових інформацію, що з боку посадки знову спостерігався рух. Виявилося, що це була Ельма, яка пробігла через заміновану територію та повернулася до своїх товаришів по службі.

"Я знав, що вона мене знайде, відчував. Пройшовши через усі мінні поля, вона повернулася до мене. Було дуже радісне хвилювання, що ми продовжуємо свій бойовий шлях разом", – поділився Денис.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український військовий врятував поні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ