Шорі

У Нацгвардії служить 6-місячна собака, яка через війну втратила родину – фото

Національна гвардія України / Facebook

4-лапа попереджає про небезпеку та допомагає боротися зі стресом

У Нацгвардії розповіли про 6-місячну собаку на прізвисько Шорі, яка після повномасштабного російського вторгнення стала на захист України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook.

"Раніше лабрадор жила в звичайній українській сім'ї, але через війну родина була вимушена виїхати за кордон, а її залишити в Україні. Забрав чотирилапу гвардієць Богдан. Тепер Шорі несе службу та допомагає військовим боронити Запорізький край", – йдеться у повідомленні.

За словами Богдана, цуценя все розуміє та відчуває навколо безпеку, а також вона допомагає боротися зі стресом.

"Як ми знаємо, собаки мають чутливіший слух, ніж у людини, та вищу здатність сприймати звуки на дальні відстані. Тож, коли починаються обстріли, вона починає помітно нервувати та лаяти, попереджаючи нас про загрозу", – поділився він.

У гвардійця вже є собака такої ж породи, але він все одно планує після війни забрати Шорі до себе додому.

"Багато різних тварин часто стають друзями воїнів на "нулях", але собаки з котами – невід'ємна складова бойових порядків підрозділів наших захисників у цій війні", – додав Богдан.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що пес-сапер Патрон отримав нові пам'ятні нагороди.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ