Spotify

Кожна друга у Spotify і кожна четверта у Apple Music: користувачі мережі обурені популярністю російських пісень у чартах

Shutterstock

Пісні російських артистів знову почали з'являтися у топах популярних українських музичних чартів

Така новина викликала обурення в українських користувачів мережі, які вважають за потрібне популяризувати і просувати українську музику. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Molfar.

Попри те, що вже шість місяців в Україні триває війна, російська музика продовжує активно просуватися на топові позиції українських чартів. Повідомляється, що кожна друга пісня у Spotify є творінням російського артиста, а у Apple Music – кожна четверта.

Незважаючи на те, що Spotify є найпопулярнішою платформою у нашій державі, український чарт сервісу очолює російський контент, а кожна 46 зі 100 пісень – російські. У Apple Music ситуація дещо схожа – 27% пісень у топі створені представниками рф.

"Кожна 4 пісня в топ 100 Україна – російська. Кожну 4 ракету не встигає збити українська система ППО. Соромно", – написали в інстаграм-пабліку Svoi Ukraine.

Ось такими були реакції користувачів мережі на цю новину:

  • Мабуть, вас просто не торкнулася війна, якщо ви і далі слухаєте, дивитеся російське";
  • "Схаменіться люди, вбивайте в собі малороса! Нічого красивого, повчального, культурного в росдранті немає";
  • "На світі ще 194 країни, впевнена, що музику більшості з них ви не слухали ні разу. Можна для початку дослідити сцену тих, хто нас підтримує. Польська музика, наприклад, мене неймовірно вразила";
  • "Все життя ненавиділа російські пісні. Пісні, які позбавлені здорового глузду та наповнені заклику до травок, наркотиків, понтів, алкоголю";
  • "Немає слів, одні емоції";
  • "Громадяни, ви що зовсім?".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що TikTok планує створити свій музичний застосунок.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ