Марка

"Укрпошта" випустить колекційну марку до Дня Незалежності – фото

Ігор Смілянський / Facebook

Тираж складе 1 млн примірників

Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський розповів, що до Дня Незалежності України компанія випустить колекційну марку "Вільні, незламні, непереможні". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Telegram-канал.

"Цього року для нас це не просто додатковий вихідний, а нагадування усьому світу, як дорого коштує людська свобода. 24 серпня маємо свого роду символізм – рівно 6 місяців, як Україна знову змушена захищати свою незалежність від ворогів у війні, яка насправді триває не пів року, не 8, не 100 і навіть не 300 років", – розповів гендиректор.

"Укрпошта" випустить блок-марку та конверт, що стане першим подібним випуском під час війни. Тираж складе 1 млн примірників. Деталі запуску оголосять напередодні 24 серпня.

"Я впевнений, що всі поціновувачі філателії зможуть її придбати й додати до колекції з нагоди Дня Незалежності, яку щороку можна буде доповнювати новими марками від Укрпошти", – додав Смілянський.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що також у серпні планується випуск поштової марки на тему 6 місяців активної фази війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ