Жінка загубилася на острові

Жінка кілька днів жила на острові в Адріатичному морі – ніхто не знає, як вона там опинилася

The Sun

Жінку несподівано помітив рибалка, який пропливав повз острів

На узбережжі Адріатичного моря, на острові Крк, знайшли жінку, яка не розуміла, коли і за яких обставин опинилася у цій місцевості. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Одного разу жінку несподівано помітив рибалка, який пропливав повз острів. Того дня вона сиділа на скелі і він не звернув на неї особливої уваги. Ту саму картину він побачив і наступного дня і вирішив допомогти їй. Оскільки незнайомка сиділа серед гострого каміння у пустельній частині острова, він викликав рятувальників. 

Службовці з'ясували, що постраждала розмовляє кількома мовами, зокрема й англійською. Однак, вона не пам'ятала ані свого імені, ані адреси. З нею також не було речей, мобільного телефону або документів. 

Із зовнішнього вигляду жінки було зрозуміло, що вона провела на острові кілька днів. Її тіло та обличчя були вкриті синцями та порізами. 

Поліція зайнялася встановленням особи жінки і вже за кілька днів стало відомо, що її звуть Даніела Адамова. Вона народилася у Словаччині 56 років тому.  

Тривалий час Даніела жила у Сполучених Штатах і працювала в елітній ювелірній крамниці. Колишній чоловік Адамової був голлівудським продюсером, тож її прикраси носили відомі акторки Голлівуду, а також герої серіалу "Друзі". 

Як саме Данікла опинилася на острові та чи був із нею ще хтось, з'ясувати не вдалося. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Китаї малолітню дитину відправили на безлюдний острів через погану поведінку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ