безлюдний острів

Просила їсти й погано навчалася: у Китаї малолітню дитину відправили на безлюдний острів через погану поведінку

Shutterstock

Батьки стверджують, що такий експеримент пішов їхній доньці на користь

У Китаї батьки 13-річної дівчинки відправили її на безлюдний острів через погану поведінку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NewsBeezer.

Дівчинка сама провела на острові два дні. Врятував дитину рибалка, який почув крики про допомогу. Чоловік передав дівчинку правоохоронним органам, які у свою чергу навідалися до її батьків.

Поліція з'ясувала, що мама і тато дитини навмисно відправили її на острів. Причиною такого рішення дорослих стало те, що дівчинка постійно просила їсти, ніколи не допомагала з хатніми справами та погано навчалася.

Своєї провини у скоєному батьки не визнають, а навіть навпаки, стверджують, що такий експеримент пішов дитині на користь і вона дуже змінилася за ці 2 дні. Окрім цього, вони поклали їй з собою воду та печиво, тож від голоду вона не страждала.

"Хоча люди вважають нас жорстокими, донька дуже змінилася за останні два дні. Тепер вона готова розмовляти з незнайомими людьми, чого раніше не могла", – розповідає матір дівчини.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що 81-річний "Робінзон Крузо", який жив на безлюдному острові понад 30 років, має покинути свій дім.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ