острів

У Британії відкрили посаду керівника замку на острові

BBC

Розповідаєсо, що увійде до його головних обов'язків

На Британському острові Сент-Майклс-Маунт, який розташований біля узбережжя Корнуолла, шукають людину на посаду керівника замку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBС.

До основних обов'язків працівника увійде обслуговування замку упродовж щонайменше п'яти днів на тиждень. 

Зазначається, що на цю посаду може претендувати лише обережна та чуйна людина, яка не боїться морської хвороби, оскільки потрапити на острів можливо лише під час відливу на човні. Враховуючи це, ймовірності від'їхати кудись на кілька годин немає.

"Найкраще, що жити тут – це мати вид на море з усіх вікон. Найгірше – це неможливість доставити піцу до ваших дверей", – розповідає нинішній керівник замку Дункан Мердок.

Сент-Майклс-Маунт – це невеликий острів, більшість території якого займає замок, який було засновано ще у XII столітті. За островом доглядають близько 30 осіб, а кількість туристів налічує понад 65 тис.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що 81-річний "Робінзон Крузо", який жив на безлюдному острові понад 30 років, має покинути свій дім

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ