Кіт Степан

"Мур-мур": кіт Степан і Стефанія повернулися до України – фото

loveyoustepan / Instagram

4-лапий зібрав $15 тис для тварин, постраждалих від війни

Всесвітньо відомий харківський кіт-блогер Степан після вимушеного перебування у Франції повернувся до України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Власниця котика опублікувала його фото, зроблене у Львові.

"Сенсація! Я, кіт Степан, повернувся в Україну. Упевнений, що всім, хто любить Батьківщину, можна бути корисним. Особливо кішкам. Ось чому я присвячую свою сторінку не тільки кумедному контенту, який змусить вас усміхнутися. Ми робимо надзвичайно важливу справу. Ми рятуємо тварин з усієї України!"

Господині Степана завдяки допомозі домашнього улюбленця вдалося зібрати вже $15 тис для зоозахисних організацій і зоопарків у Миколаєві та Харкові.

"Це справді приголомшливо, дякую всім за вашу доброту і підтримку. Отже, анонсую нову колекцію для життєвих потреб тварин, що перебувають у важких умовах. Покажи силу любителям кішок! Мур-мур :)"

Користувачам стало цікаво, де знаходиться подруга Степана, кішка Стефанія. Згодом їх цікавість задовольнили "сторіс", де 4-лапі зображені разом:

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв про те, як росіяни можуть нашкодити тваринам і людям після своєї загибелі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ