Як росіяни можуть нашкодити тваринам і людям після своєї загибелі

Зоозахисники розповіли, що в Україні тварини можуть постраждати не тільки від живих росіян, але й від мертвих.

"Почавши повномасштабну війну, росіяни хотіли взяти Київ за три дні, але лишилися в українських лісах і полях навічно. Проте, якщо ви думали, що таке добриво корисне, то це не так", – йдеться у повідомленні UAnimals.

За словами директорки інституту судової антропології в Університеті Південної Флориди, після смерті людини починається величезна кількість майже одночасних процесів – від "природного процесу розкладання до появи певного типу комах і змін у навколишньому середовищі".

Тіло, яке розкладається, – джерело небезпечних бактерій, які можуть розносити різні тварини: птахи, щури та собаки. Річ у тому, що голодна тварина, особливо яка перебуває в зонах бойових дій, не перебірлива та може харчуватися ліквідованими рашистами.

Кіт і пес
Кіт і пес
Фото: Shutterstock

Читайте також:

Якщо у відкриту рану чи на слизові оболонки тварини потраплять бактерії знешкоджених росіян, то це може призвести до зараження крові, інфекції, запалення та навіть смерті. Окрім цього, становить небезпеку здатність деяких мікроорганізмів до утворення спор, які можуть довгий час жити у ґрунті (наприклад, збудники ботулізму, сибірки, правця та газової гангрени).

"Так, спори бактерій сибірки можуть десятки років жити у ґрунті. Тож, поїдаючи заражену спорами траву, худоба заражається сибіркою. Відповідно при контакті з людиною, може передати цю хворобу і їй. Тобто, загиблі росіян можуть становити загрозу не тільки тут і зараз, а й в далекому майбутньому. Особливо, враховуючи те, що вони шкідливі у будь-якому вигляді", – йдеться у повідомленні.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про те, чим замінити наповнювач для котячого туалету.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше