Чи треба рятувати дитинчат диких тварин – поради

Неправильні дії можуть призвести до смерті людини чи звіра

Навесні у диких тварин народжується потомства, яке деякі люди починають "рятувати". Однак, подібне треба робити не завжди. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UAnimals.

"Нещодавно до Наталії Попової принесли лисеня, яке знайшли в лісі. Малеча виявилася повністю здоровою та…повністю дикою, тобто людей тварина бачила вперше. Люди зробили лису "ведмежу послугу", адже тепер він втратив маму і якщо навіть його повернути до лісу, вона його може не прийняти. Наразі ми малого відправили на реабілітацію до спеціалістів Save a fox, де він прийде до тями, а після – випустять на волю в дику природу, де він і має жити"

Читайте також:

Рятувати тварин не потрібно у наступних ситуаціях:

  • Якщо ви зустріли лисеня, зайченя, вовченя чи оленя – це не означає, що його покинули батьки. Справа у тому, що їхні мами не проводять з ними весь час, а лише кілька разів на день приходять годувати.
  • У випадку відсутності травм у тварини ви лише їй зашкодите, якщо заберете. По-перше, дитинча дикої істоти вкрай важко правильно вигодовувати, по-друге, якщо ви спробуєте його повернути назад, то від нього можуть відмовитися через чужий запах, внаслідок чого дитинча загине.
  • Якщо у місті чи біля нього ви помітили зазначених звірят – це нормально, бо вони часто селяться неподалік від людей. Фахівці не радять їх рятувати. Окрім цього, пам'ятайте, що звір може бути хворий на сказ. Якщо така істота вкусить людину – остання може навіть померти.

"Не чіпайте ні в якому разі ведмежат і, якщо їх бачите, негайно відійдіть на велику відстань. Ведмедиця завжди десь поруч і, якщо вона помітить чужака біля своїх ведмежат – вона зробить усе можливе, щоб знищити загрозу"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як допомогти знесиленій тварині на вулиці.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше