Пес

"Бородянський Хатіко": собака 2 місяці віддано чекає свою родину – відео

zoopatrul.ua / Instagram

Волонтери хочуть, щоб історія 4-лапого була зі щасливим фіналом

У Бородянці знайшли чорного собаку, який протягом тривалого часу чекає своїх господарів біля зруйнованого будинку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Zoo Patrul.

"2 місяці в холод, дощ і спеку він чекає біля під'їзду будинку, де немає жодного жителя!"

За словами сусідів, вони намагалися забрати 4-лапого, але той тікає і повертається додому. На щастя, його відвідують місцеві, щоб годувати та гладити.

"Нам так і не вдалося дізнатися, що ж трапилося з колишніми господарями цього песика. Якщо впізнали малого – напишіть нам! Хочемо, щоб його історія буде зі щасливим фіналом! Бородянський Хатіко, тримайся!"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про іншого "Хатіко" на Київщині, який чекає свою господиню, жорстоко вбиту рашистами.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ