Очі

В одному з українських міст повертають обов'язковий масковий режим

Shutterstock

Кількість хворих стрімко зростає і викликає занепокоєння

У Тернополі місцева влада запроваджує карантинне обмеження – обов'язковий масковий режим. Як повідомляє "Дивогляд", причиною цього стало різке зростання захворювань на COVID-19.

Зобов'язання набуває чинності у четвер, 22 вересня. У місцевій владі заявили, що відповідне рішення було ухвалено міським штабом з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру.

Останнім часом захворюваність на коронавірус в Україні стрімко зростає. Лише за минулий тиждень показник захворювань збильшився на 50% у порівнянні з позаминулим. У Тернополі від коронавіруса померла 78-річна пацієнтка, а в області було виявлено 510 нових випадків хвороби на COVID-19&

"Кількість хворих на COVID-19 щотижня зростає на 35–37%, а захворюваність серед дітей та медиків є ще стрімкішою. Тому з 22 вересня у Тернополі буде відновлено обов’язкове носіння масок.  Масковий режим буде діяти у місцях масового скупчення людей: громадському транспорті, ТРЦ, магазинах, закладах громадського харчування, закладах культури і мистецтв, релігійних установах", – сказав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Також на засіданні було вирішено здійснювати систематичну щоденну профілактичну дезінфекцію громадського транспорту. Щодо дітей, зокрема школярів, то працівники закладів освіти самостійно вирішуватимуть щодо запровадження карантинних обмежень для осіб віком від 12 років. 

Разом із цим, в Україні за останній тиждень на 48% зросла й кількість тестувань на коронавірус – їх зробили 139 тис разів. 
 

Напружена ситуація з COVID-19 спостерігається не лише у нашій країні, але й у світі. Кількість інфікованих стрімко зростає, а поява нових субштамів агресивного Омікрона занепокоює владу і громадян. 

У зв'язку з цим в Україні дозволили другу бустерну дозу від COVID-19 для всіх охочих.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ