Вакцинація

В Україні дозволили другу бустерну дозу від COVID-19 для всіх охочих

Shutterstock

"Щоб якомога більше людей могли захистити себе від госпіталізації та смерті"

Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін розповів, що МОЗ України затвердило наказ №1586, який запроваджує важливі зміни щодо вакцинації проти коронавірусу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на МОЗ України.

За словами заступника міністра охорони здоров'я, ситуацію із COVID-19 наразі контролюють, але потрібно бути готовими до подальшого зростання кількості випадків інфікування.

"Один із важливих етапів цієї готовності – це вакцинація, у першу чергу для груп ризику. Щоб якомога більше людей могли захистити себе від госпіталізації та смерті внаслідок COVID-19, ми дозволяємо другу дозу всім охочим, проте особливо радимо її робити людям із хронічними захворюваннями та людям віком 60+. Окремо хотів би наголосити, що вакцинація зараз не лише про власний захист, вакцинуватись – це значить не створювати навантаження на лікарні, які мають рятувати життя нашим військовим", – розповів Кузін.

Другу бустерну дозу дозволили всім повнолітнім з інтервалом щонайменше 4 місяці після першої бустерної дози.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що треба знати про новий небезпечний субваріант Омікрона ВА.4.6, який поширюється світом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ