Вакцини від COVID-19 підвищують ризик виникнення небезпечного захворювання

У Центрі з контролю та профілактики захворювань США (CDC) встановили, що щеплення від коронавірусу підвищує ймовірність розвитку міокардиту

Міокардит є запаленням серцевого м'яза, яке може спровокувати утворення тромбів, серцевого нападу або інсульту. Ще минулого року багато засобів масової інформації та експерти стверджували, що інформація про випадки міокардиту, пов'язані з вакцинацією, – дезінформація. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Federalist.

Окрім цього, соцмережа Facebook маркувала такі новини як "неправдиві", а сенатора США Рона Джонсона адміністрація назвала "небезпечним", бо той закликав американців обговорювати негативні наслідки, які у них були від вакцини. Минулої осені канал політика на YouTube тимчасово заблокували.

Схожу позицію транслювала у 2021 році доктор медицини Трейсі Хонг, але багато джерел, серед яких навіть British Medical Journal, назвали її дослідження "глибоко помилковим", а також звинуватили у так званому активакцинаторстві. Однак, виявилося, що ці новини не були дезінформацією.

Вакцинація
Вакцинація
Фото: Shutterstock

У дослідженні Центру з контролю та профілактики захворювань США від 2022 року стверджується, що протягом 7 днів після отримання першої з двох доз вакцини Pfizer лікарі зареєстрували 14 випадків міокардиту або перикардиту серед 102 тис вакцинованих чоловіків віком від 16 до 17 років. Серед щеплених 206-ти хлопчиків у віці від 12 до 13 років протягом 14 днів виявили 31 випадок захворювання.

Журналісти наголошують, що ця статистика може здатися незначною, але загалом вона серйозно розходиться з думкою про ризик виникнення міокардиту, яку транслювали у США ЗМІ та Міністерство охорони здоров'я. Зокрема, у серпні минулого року CDC повідомив про 42,6 випадки міокардиту на 1 млн людей та 71,5 на 1 млн серед чоловіків віком від 12 до 15 років та від 16 до 17 років відповідно.

Однак, цього року в агентстві визнали, що насправді показники становлять 150,5 випадків на мільйон для молодшої групи та 137,1 випадків для старшої. Серед чоловіків віком 16 і 17 років рівень захворюваності становив 188 на 1 млн після першої ревакцинації, а у 9 із 47 874 щеплених розвинулося запалення серця протягом тижня після цього щеплення.

Раніше "Дивогляд" розповідав про те, як зменшити ризик зараження та смерті від COVID-19.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше