Омікрон

Що допомагає уникнути госпіталізації при зараженні COVID-19 – поради від учених

Shutterstock

Ризик смерті можна знизити на 43%

Учені встановили, що регулярна фізична активність знижує ризик важкого перебігу коронавірусної інфекції. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на British Journal of Sports Medicine.

За словами дослідників, існує взаємозв'язок між регулярними фізичними вправами та нижчим ризиком зараження ковідом, важким перебігом захворювання, госпіталізацією та летальним результатом. Найкращого результату можна досягти, якщо кожного тижня виконувати вправи помірної інтенсивності тривалістю 150 хвилин або 75 хвилин приділяти енергійним заняттям.

Відомо, що фізична активність знижує ймовірність виникнення багатьох факторів ризику, серед яких ожиріння та діабет. За словами науковців, у людей, які регулярно приділяють час фізичним вправам, спостерігається наступне:

  • ризик зараження COVID-19 на 11% нижче, ніж у людей із малорухливим способом життя;
  • вірогідність госпіталізації – на 36%;
  • можливість важкого перебігу захворювання була – на 44%
  • ризик смерті – на 43%.

Фахівці проаналізували дослідження, які проводили з листопада 2019 року по березень 2022 року. Вибірка – 1,8 млн дорослих, серед яких трохи більше жінок із середнім віком 53 роки. Учені радять обережно інтерпретувати результати метааналізу через обмеженість даних.

До речі, "Дивогляд" також розповідав про те, чи введуть в Україні обов'язковий карантин через COVID-19.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ