Карантин

Чи введуть в Україні обов'язковий карантин через COVID-19 – МОЗ

Shutterstock

"Усе залежатиме від ситуації"

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко розповів про можливе повернення обов'язкових карантинних обмежень, що обумовлено зростанням захворюваності коронавірусом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "РБК-Україна".

На тлі війни головний пріоритет – це оборонний сектор і допомога українським військовим. Ляшко стверджує, що карантин може повернутися, якщо хворі займатимуть багато ліжок і це заважатиме надавати медичну допомогу пораненим військовослужбовцям. Також на ситуацію впливатиме поширення вірусу в Україні.

"Усе залежатиме від ситуації. Як міністр охорони здоров'я я маю щоденну інформацію про завантаженість усіх ліжок. Керую і травматичними, і терапевтичними, і інфекційними ліжками. Усе буде залежати від того, як зможемо балансувати. Якщо ми будемо бачити, що інфекційні захворювання переважають, займається ліжковий фонд у лікарнях і буде загроза, що ми не впораємося з пораненими – який буде вихід у міністра охорони здоров'я? Звичайно, просити запроваджувати жорсткіші умови для того, щоб якісно і ефективно надавати медичну допомогу пораненим", – додав Ляшко.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що перша у світі країна схвалила вакцину одразу від двох штамів COVID-19.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ