moderna

Перша у світі країна схвалила вакцину одразу від двох штамів COVID-19

Shutterstock

Очікується, що у Європейському Союзі затвердять вакцину до вересня

Вперше у світі Велика Британія одобрила вакцину одразу від двох штамів коронавірусу Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN, новий препарат націлений на вірус 2020 року, а також на Омікрон та його субваріанти.

Агентство з регулювання лікарських засобів і медичних товарів (MHRA) офіційно дозволив використання двовалентної вакцини Moderna. Таке рішення було ухвалення в результаті аналізу, який довів, що препарат відповідає стандартам безпеки, якості та ефективності британського регулятора.

Повідомляється, що частина бустерної дози "Spikevax bivalent Original/Omicron" буде ефективною для оригінального варіанту COVID-19. Інша половина націлена на Omicron.

Разом із цим, у компанії Moderna наголосили, що оновлений бустер також продемонстрував свою ефективність проти штамів BA.4 і BA.5, що дуже важливо у часи активного поширення вірусу світом.

"Перше покоління вакцин проти COVID-19, які використовуються у Британії, продовжує забезпечувати важливий захист від хвороби та рятувати життя. Ця двовалентна вакцина дає нам відточений інструмент у нашому арсеналі, щоб допомогти захистити нас від цієї хвороби, оскільки вірус продовжує поширюватися і розвиватися", – зазначила вона.

Препарат надіслали на схвалення регуляторним органам Австралії, Канади та ЄС. Очікується, що у Європейському Союзі затвердять вакцину до вересня.

Сам виконавчий директор Moderna Стефан Бансель написав на своїй сторінці у Twitter, що він "у захваті від схвалення вакцини".

"Це перший дозвіл на двовалентну вакцину, що містить Omicron. Ця двовалентна вакцина відіграє важливу роль у захисті людей у ​​Великобританії від COVID-19 напередодні зими", – сказав Бансель.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні офіційно дозволили щеплюватись другою бустерною дозою, але не всім.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ