Вакцинація

В Україні можуть запровадити вакцинацію четвертою дозою – Кузін

Центр громадського здоров’я України / Facebook

У МОЗ опрацьовують ці рекомендації

В Україні можуть запровадити щеплення четвертою бустерною дозою вакцини від COVID-19. З відповідною заявою виступив головний санітарний лікар України Ігор Кузін, передає "Дивогляд". 

Повідомляється, що Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) рекомендує українцям щепитися ще й четвертою дозою вакцини від коронавірусу. Цю рекомендацію підтвердила й Національна технічна група експертів з питань імунізації.

"Експерти розглядали, у тому числі, питання введення бустерної дози для тих людей, які отримали вже базовий курс плюс бустер. Це, по суті, четверта доза вакцинації. Поки що Національна технічна група експертів рекомендує проводити таку четверту вакцинацію представникам критичної інфраструктури, медичним працівникам і тим, хто має медичні показання до вакцинації", – розповів Кузін.

Наразі у МОЗ опрацьовують ці рекомендації і незабаром виступлять з офіційною заявою. Вже відомо, що бустерна доза буде рекомендована людям з важкими супутніми захворюваннями, такими, як бронхіальна астма, серцево-судинна недостатність та інші.

"У такому випадку буде рекомендуватися робити четверту дозу, тобто бустерну, і такі рекомендації вже були офіційно надіслані до МОЗу. Вони будуть найближчим часом розглядатися на штабі з вакцинокерованих інфекцій і відповідне рішення вже буде оприлюднено", – запевнив Кузін.

Після щеплення четвертою дозою пацієнт отримає новий COVID-сертифікат, термін дії якого становитиме 9 міс.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні існує ризик появи сибірської виразки.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ