Ігор Кузін

Очікується спад: санлікар Кузін розповів про ситуацію з COVID-19 в Україні найближчим часом

Скріншот відео

Пандемія коронавірусу з кожним днем стає все більш небезпечною. Кількість заражених на COVID-19 зростає з неймовірною швидкістю, так само, як і кількість смертей від нього.

Головний санлікар України Ігор Кузін розповів, коли на території нашої держави спостерігатиметься критична ситуація та коли розпочнеться спад захворюваності, повідомляє "Дивогляд". 

Санлікар розповів, що найкритичнішими будуть перші три тижні листопада. У кількох областях України вже ввели червоний рівень небезпеки.

Наприкінці листопада ситуація дещо нормалізується, а у січні 2022 року очікується спад захворюваності на COVID-19. Він триватиме близько місяця, а вже на початку весни відбудеться зростання:

"Найближчі три тижні будуть критичними, після чого хвиля поступово піде на зниження. Спад захворюваності продовжиться, як ми очікуємо, майже до кінця січня. Наступний підйом – березень-квітень 2022 року", – зазначив Кузін.

Як уникнути зараження на COVID-19?

Ситуація з коронавірусом дуже нестабільна. Люди повинні уважніше ставитися до свого здоров'я та вживати усіх необхідних заходів безпеки. Одним з найефективніших способів уникнути зараження вірусом SARS-Cov-2 є проходження повного курсу вакцинації, який на сьогодні складається з двох щеплень. Українці можуть обрати будь-яку вакцину, яка офіційно зареєстрована в Україні.

Читайте також: Які препарати для вакцинації від COVID-19 дозволені для використання в Україні – МОЗ.

Навіть, якщо ви отримали свої дві дози препарату від коронавірусу, не варто нехтувати дотримуванням протиепідеміологічних заходів безпеки. Зокрема, носінням маски та дотриманням соціальної дистанції. Те саме стосується людей, яким протипоказано проведення процедури вакцинації від COVID-19

Читайте також: Протипоказання до вакцинації: де отримати довідку та чи звільняє вона від щеплення – Ляшко.

Батькам, чиїм дітям вже виповнилося 12 років, варто стежити за тим, щоб вони також носили захисні маски та дотримувалися правил дезінфекції. Також переконайтеся, що персонал школи та дитячого садочка має зелений сертифікат вакцинації. 

Читайте також: З якої причини вакциновані від COVID-19 зобов'язані носити захисні маски – Ляшко.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ