Вакцинація, щеплення

Президент Філіппін заропонував щепити антивакцинаторів уві сні

Центр громадського здоров\'я

До кінця поточного року влада країни прагне вакцинувати принаймні 70 млн осіб

Філіппінський президент на ім'я Родріго Дутерте запропонував новий метод щеплення від COVID-19, який поширюється здебільшого на антивакцинаторів. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Ptv News ця процедура проводитиметься уві сні. 

Родріго Дутерте висунув свою ідею "нового подходу" для вакцинації від коронавірусу. Вона полягає у тому, що противників цієї процедури щепитимуть під час сну:

"Я знаю, що багато хто все ще не хоче вакцинуватися. Це їхня проблема. Давайте заберемося до них додому і зробимо щеплення поки вони сплять", – сказав Дутерте.

Разом із цим, президент Філіппінів закликає усіх, у тому числі й вакцинованих, дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції. Зокрема, у громадських закладах та транспорті. 

На сьогоднішній день у країні вже використали близько 50 млн доз різних препаратів для вакцинації понад 23 млн людей. Головною метою для себе влада ставить вакцинувати принаймні 70 млн осіб до кінця поточного року.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у МОЗ назвали категорію людей, яким варто утриматися від вакцинації.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ