Вакцинація, щеплення

Бустерна доза вакцини від COVID-19 не посилить захист від вірусу – вчені

Shutterstock

Фахівці вважають, що на сьогоднішньому етапі пандемії необхідності у третій дозі вакцини від ковіду немає

Вакцинація від COVID-19 стала найзатребуванішою процедурою по всьому світу. Фахівці  ретельно досліджують результативність проходження повного курсу щеплень та сперечаються щодо затребуваності організму в бустерній дозі препарату від коронавірусу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на MedicalXpress.

Міжнародні фахівці (у тому числі представники ВООЗ) вважають, що на сьогоднішньому етапі пандемії необхідності у третій дозі вакцини від ковіду немає.

Такий висновок вчені зробили після аналізу кількох даних про здоров'я вакцинованих пацієнтів. На їхню думку, проходження повного курсу вакцинації може на 95% захистити організм людини від вірусу SARS-CoV-2. Зокрема й від найагресивнішого індійського штаму Дельта. 

Науковці зазначають, що розповсюдження клронавірусу по всьому світу задлежить не від того, як багато доз вакцини отримає людина, а від кількості осіб, які пройшли вакцинацію. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, яка вакцина від COVID-19 найкраща.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ