Вакцинація, щеплення

В ООН оголосили дату, до якої усі люди світу будуть вакциновані

Shutterstock

Обов'язково процедурою у боротьбі з коронавірусом лікарі визнають проходження повної вакцинації. Це той самий випадок, коли "чим швидше, тим краще", оскільки з кожним днем нові агресивні штами COVID-19 активно поширюються світом і уражають людей.

"Дивогляд" повідомляє, що в ООН визначили дату, до якої кожна людина у світі має отримати свою дозу вакцини. 

Голова Генеральної Асамблеї ООН Абдулла Шахід зазначив, що він "зробить все, що під силу очільнику ГА ООН". Він прикладе достатньо зусиль для того, щоб до кінця 2022 року кожен отримав свою необхідну дозу вакцини та перебував під захистом препарату.

"Я планую зробити все, що під силу очільнику ГА ООН, щоб упевнитися, що ми можемо досягти поставленої мети – провести вакцинацію всіх людей без винятку до кінця 2022 року. Ми не зможемо бути у безпеці, доки всі не захистимося", – уточнив Абдулла Шахід.

Разом із цим, очільник ГА ООН заявив, що цього не вдасться реалізувати без бажання світової спільноти. Абдулла Шахід вважає, що кожен повинен переосмислити своє ставлення до щеплень та усвідомити масштаб проблеми, яку спричинив COVID-19.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, упродовж якого часу щеплення від COVID-19 захищає організм від небезпеки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ