Віктор Ляшко

Протипоказання до вакцинації: де отримати довідку та чи звільняє вона від щеплення – Ляшко

МОЗ

Міністр впевнений, що сьогодні вакцинація є єдиним способом боротьби з коронавірусом

Вакцинація – обов'язкова процедура, яка призначена для боротьби з пандемією COVID-19 по всьому світу. Однак, існують люди, які мають протипоказання до цього. Як і де отримати довідку, у якій зазначені протипоказання розповідає "Дивогляд". 

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко в ефірі Радіо Свобода розповів, що видача довідок про наяві протипоказання до вакцинації перебуває під суворим контролем, тож підробити її майже неможливо. 

Якщо у вас дійсно є протипоказання для щеплення від вірусу SARS-Cov-2, то отримати довідку про них можна у свого сімейного лікаря, який робить відповідний запис в електронній системі. Таким чином, будь-які дії перебуватимуть під контролем. 

Віктор Ляшко говорить, що такий документ дійсно звільняє людину від щеплення, але, водночас і наголошує на тому, що вакцинація – єдиний на сьогодні спосіб боротьби з агресивним COVID-19. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що ВООЗ офіційно рекомендує вакцинуватися бустерною дозою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ