COVID-19, коронавірус, позитивний результат

У Києві кількість хворих на COVID-19 зросла у понад 7 разів

Shutterstock

Змінилися основні симптоми хвороби

За останній місяць у столиці України кількість випадків захворювання на COVID-19 зросла у понад 7 разів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на КМДА.

Для порівняння, ще місяць тому, за тиждень із 8 до 14 серпня, у Києві зареєстрували 316 випадків лабораторно підтвердженого коронавірусу. А минулого тижня – вже 2278 випадків.

"Якщо ж порівнювати між собою два останніх тижні, то рівень захворюваності виріс удвічі. Кількість важких випадків, що потребують стаціонарного лікування, збільшується. Так, на сьогодні в лікарнях столиці дорослих пацієнтів із COVID-19 перебуває вдвічі більше, ніж на початку вересня, а дітей – вчетверо більше", – йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією медиків, змінилися основні симптоми захворювання. Раніше переважно у хворих було підвищення температури, нежить, кашель, пневмонія, а тепер захворювання у легкій формі має симптоми розладу кишково-шлункового тракту.

У складних випадках COVID-19 вражає серцево-судинну та судинно-мозкові системи, що може призвести до інсульту чи інфаркту. Всі ці прояви можливі, навіть якщо у людини нормальна температура тіла.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про те, як зменшити ризик зараження та смерті від COVID-19.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ