марія захарова

У мзс рф заявили, що Єлизавета II у лавах тероборони боролася з Бандерою і Шухевичем

РосЗМІ

На росії звинуватили Велику Британію у "глибоко аморальному" вчинку

Офіційний представник мзс росії марія захарова прокоментувала рішення Великої Британії не запрошувати рф на похорон королеви Єлизавети II. Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами захарової, Велика Британія нібито "глибоко аморально" використала національну трагедію у геополітичних цілях, щоб звести рахунки з росією.

"Це особливо блюзнірсько перед пам'яттю Єлизавети II, яка, як відомо, служила в роки Другої світової війни в лавах територіальної оборони британських збройних сил, що боролися з нацистами та їхніми українськими посібниками С.Бандерою та Р.Шухевичем. Нині британські еліти на їхньому боці", – йдеться у повідомленні.

У мзс стверджують, що кремль продовжує підтримувати та шанувати пам'ять ветеранів, причетних до перемоги у Другій світовій війни.

"Доводиться констатувати, що об'єднавчий образ Королеви Єлизавети II, яка за час свого правління принципово не втручалася в політику, не став перешкодою для випадів Лондона, що розділяють, підпорядкованих вирішенню власних кон'юнктурних завдань", – додала захарова.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що росіянин перевів на рахунок шахраїв 300 тис руб, а ті на знак подяки увімкнули йому Гімн України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ