Шахрай

росіянин перевів на рахунок шахраїв 300 тис руб, а ті на знак подяки увімкнули йому Гімн України

Shutterstock

Шахраї представилися працівниками МВС, ФСБ та Центрального банку

На росії чоловік перерахував шахраям 300 тис руб, а вони двічі подякували йому Гімном України, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

30-річному жителю Московської області зателефонували нібито представники МВС, ФСБ та Центрального банку і застерігали щодо ймовірних зломів банківських карток. "Спеціалісти" порадили росіянину перевести всі свої кошти на "безпечний" рахунок, який вони особисто продиктують.

Шахраї пообіцяли, щойно небезпека мине – всі гроші повернуть власнику. росіянин перевів 300 тис руб на вказаний рахунок. Подяка від шахраїв не змусила на себе чекати.

Спочатку жителю Підмосков'я зателефонував "працівник ФСБ" і увімкнув йому Гімн України. За кілька хвилин дзвінок надійшов від "працівника Центрального банку" з повторною музичною подякою. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що суд Грузії виправдав таксиста, який висадив російських туристів на перевалі і поїхав.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ