Олександр Гудков "Я вузький"

російський шоумен Гудков зняв кліп-пародію, в якому висміяв "вузьколобих" росіян – пропагандисти вимагають посадити його

Чикен Карри / YouTube

Олександр Гудков з перших днів війни засуджує дії путінської росії

російському шоумену Олександру Гудкову загрожує п'ять років в'язниці за кліп-пародію, в якому висміяв "вузьколобість" росіян, повідомляє "Дивогляд". 

Шоумен оприлюднив кліп "Я узкий" – пародія на трек Shaman "Я русский". У своїй інтерпретації пісні Гудков заспівав про "вузькі погляди" росіян. Зокрема, у кліпі лунають наступні вислови:

  • "і по життю погляди мої вузькі, але і мені так добре";
  • "такий який є, мене просто зламати, і все тому що я вузький".

Олії у вогонь підлив також і фон, на якому був знятий відеокліп: синє небо й довгі колоски пшениці. Влада росії повідомила, що творча робота сприяє розпалюванню ворожнечі та визнали її загрозою національній безпеці.

путінські пропагандисти вимагають, щоб Гудкова посадили до в'язниці терміном на п'ять років, або виписали йому величезний штраф. 

Олександр Гудков з перших днів війни засуджує дії путінської росії в Україні і закликає припинити бойові дії.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що росіян можуть зобов'язати проходити анкетування для перетину литовського кордону.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ