Прапор Литви

"Чий Крим?": росіян можуть зобов'язати проходити анкетування для перетину литовського кордону

Shutterstock

Це планують зробити з метою уникнення загрози для національної безпеки

росіяни, які мають намір виїхати на територію деяких країн Європейського союзу, повинні будуть пройти анкетування і відповісти на запитання "Чий Крим?", повідомляє "Дивогляд". 

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс виступив з заявою і запропонував ввести анкетування для росіян, які хочуть перетнути кордон з Естонією, Латвією, Польщею та Фінляндією. Міністр пояснив це тим, що перебування росіян у країнах ЄС може бути загрозою для національної безпеки.

"В'їзд громадян Росії в країни-члени ЄС, зокрема в Литву в нинішніх геополітичних умовах є викликом національній безпеці, тому ми біля кордону маємо право переконатися в тому, що в'їжджаючі особи не несуть загрози національній безпеці, маємо право поставити певні питання щодо дій Росії, по Криму", – вважає Габріелюс Ландсбергіс.

Так, міністр відмітив, що всі громадяни, які бажають перетнути кордон з Литвою, повинні будуть висловитися проти війни в Україні, засудити дії російської влади і визнати Крим українським. В іншому випадку їм буде відмовлено у в'їзді з метою збереження національної безпеки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що фінські прикордонники забирають євро у росіян, які в'їжджають в рф.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ