Таксі

Не поділили українську музику: суд Грузії виправдав таксиста, який висадив російських туристів на перевалі і поїхав

Shutterstock

Клієнтам не сподобалася українська музика, яку слухав водій

У Грузії, місті Руставі, суд виправдав таксиста, який виставив з машини туристів з росії після конфлікту щодо української музики, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Грузія Online.

Таксист на ім'я Аміран Бокучава підвозив російських туристів із аеропорту Тбілісі до готелю у місті. Дорогою водій слухав українську музику, що не дуже сподобалося пасажирам, які почали вимагати від нього перемкнути на інші пісні.

Це спровокувало суперечку між таксистом і клієнтами, в результаті якої Бокучава розвернувся в іншому від міста напрямку, піднявся на Гомборський перевал, висадив скандальних пасажирів і поїхав.

росіяни подали на водія позов до суду, зазначивши при цьому, що таксист викрав їх і позбавив волі через їхню національність. Бокучаві загрожував термін ув'язнення від 7 до 10 років.

Однак, колегія присяжних визнала, що дії Бокучави не стосуються ч.3 ст.143 Кримінального кодексу Грузії (Незаконне позбавлення волі щодо двох чи більше осіб). Таким чином, таксиста виправдали.

"Присяжні вважали, що відтворення української пісні для росіян та захист своїх національних інтересів не є злочином! Я хочу подякувати всім! Сьогодні ми від імені народу перемогли російський імперіалізм", – розповів адвокат водія Іраклій Чомахашвілі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що суд Естонії пригрозив ув'язненням громадянці рф за те, що вона надіслала €40 на допомогу російській армії.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ