Символ російських окупантів "Z"

на росії виділили 1,24 млн руб на проведення премії "Людина Z"

Фото з соцмереж

Нагороди премії отримуватимуть у тому числі й ті, хто брав участь у війні в Україні

У Калузькій області, що на росії, виділили 1,24 млн рублів на премію "Людина Z", повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт грантів Калузької області

Проєкт премії "Людина Z" здобув перемогу в конкурсі, куди його висунув "Союз журналістів Калузької області". В якості головного призу було виділено 1,24 млн рублів. 

Премію визнали, як "спрямовану на патріотичне, зокрема військово-патріотичне, виховання громадян російської федерації" віком 12-50 років. 

Нагороди премії "Людина Z" отримуватимуть "співробітники силових структур, безпосередньо зайнятих у спеціальній військовій операції (війна в Україні – Дивогляд), волонтерів, приватних благодійників, політиків, представників бізнесу, наставників та представників медійної спільноти".

Переможців визначатимуть шляхом народного голосування і за рішенням експертного жюрі.

"Людина Z – перша премія Калузької області, присвячена новим героям нашого часу, які творять нову Росію – ту, яка розпочалася з 24 лютого 2022 року", – йдеться у заявці.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на будівлі військкомату в російському місті помітили цегляний герб України.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ