Літак

росіянка вдарила дитину на борту літака через те, що їй не сподобалася подушка з військовими ЗСУ

Shutterstock

 Мама дівчинки написала заяву до поліції

громадянка росії вдарила чужу дитину через те, що їй не сподобалася її подушка. Детальніше про цей інцидент розповідає "Дивогляд". 

Курйозний випадок трапився в літаку, який прямував з Відня до Валенсії. росіянка звернула увагу на подушку, що була у дівчинки, яка сиділа перед нею. На ній були вишиті військові ЗСУ, а також вислів про "російський військовий корабель".

Жіночку це обурило, тому вона вдарила дівчинку долонею по спині, коли та виходила до вбиральні літака. Це бачили й люди, які сиділи поруч із росіянкю. Мама дівчинки Роксолана Малий написала заяву до поліції:

"Із сидіння перед Селеною просувається рука в наш ряд, замахується і дає їй ляпас, який припав по спині, тому що Селена якраз розвернулась у бік проходу. Я помічаю це бічним зором, не зовсім розумію, що сталося, повертаюся до Селени. Вона виглядає дуже наляканою, каже, що не знає, що трапилося, і що їй дуже неприємно. Налякана виходить у туалет. Я все ще не можу зрозуміти, що сталося, заглядаю на сидіння попереду – дамочка років 50-ти із заплющеними очима, начебто спить", – розповіла українка.

Щоб зрозуміти цю ситуацію, Роксолана розклала і знову склала столик перед сидінням Селени, імітуючи повернення дитини на місце. У цей час на місце, де мала б стояти дівчинка з'явилася рука, яка замахнулася, але вдарила у повітря.

Роксолана подивилася на жіночку років 50-ти, що сиділа в ряду перед нею, але та зробила вигляд, що спить. Тоді українка покликала бортпровідника, щоб розв'язати цей конфлікт:

"Мадам не витримує, повертається до мене і каже: "Жінко, ваші діти невиховані!" Далі мадам несе козлячі нісенітниці, я не бачу місця для діалогу і знову англійською кажу, що розмова завершена. Доводиться повторити тричі, поки мадам нарешті перестає до мене звертатися з претензіями. 20 хв до посадки я сиділа на місці Селени, позаду мадам, і всередині мене відбувалася справжня війна", – зазначила Роксолана.

Коли літак приземлився у Валенсії, до нього прибув екіпаж цивільної гвардії Іспанії. росіянку попросили англійською вийти з речами, але вона не розуміла нічого і постійно запитувала українку.

– А що він сказав?, – запитала росіянка

– З речами на вихід, – відповіла українка.

"Нас ескортували окремо від мадам, зібрали дані та покази, інструктували щодо подальших дій. Відповідно до настанов, ми далі звернулися за медичним обстеженням, яке є необхідним для того, щоб подати заяву в поліцію", – додала Роксолана.

Жодних тілесних ушкоджень і ознак фізичних травм у дівчини виявлено не було.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що фінські прикордонники забирають євро у росіян, які в'їжджають в рф.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ