Жінка слухає музику

Скільки відсотків українців відмовилися від російської музики і фільмів – соцопитування

Shutterstock

З початку війни все більше українців почали зневажати російську музику та кінематограф. Водночас із цим, залишаються й прихильники творчості росіян

Соціологічна група "Рейтинг" провела опитування серед тисячі респондентів віком від 18 років у період з 17-18 серпня 2022 року. Його результатами з вами ділиться "Дивогляд".

Експерти встановили, що понад 40% опитуваних повністю відмовилися від перегляду фільмів і серіалів російського виробництва. Близько чверті відмовилися від цього ще до початку війни.

Водночас із цим близько 15% продовжують дивитися російський кінематограф попри війну.

Щодо музики, то близько 40% українців відмовилися від російської музичної творчості, а ще 18% не слухали її ще раніше, а тим паче зараз.

Згідно зі статистикою, близько 60% опитаних не слухають російську музику останні півроку. А ось чверть респондентів не відмовилися від неї ще й досі.

"Сьогодні російські серіали дещо частіше інших дивляться представники середнього покоління та жінки. Натомість щодо музики, то значно вирізняються у частоті споживання представники молоді, середнього покоління та чоловіки (третина у цих категоріях надалі продовжують слухати музику російських виконавців)", – повідомили соціологи.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що кожен десятий українець виступає за відновлення дружніх стосунків з росією.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ