Tesla

Понад 65% українців хочуть купити електрокар – соцопитування

Shutterstock

Існує кілька причин такого великого показника

В Україні дві третини водіїв задумуються над купівлею електро- або гібридного автомобіля, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на опитування порталу BlaBlaCar.

В опитуванні портала, яке проводилося у період з 28 липня по 12 серпня 2022 року, взяли участь 11 тис українських водіїв. Кожен з них висловив свою думку щодо ситуації з паливом в Україні і 66% опитаних зізнаються, що час від часу задумуються над тим, щоб придбати електрокар або гібридний автомобіль. 

Причиною цього є значне зростання цін на паливо в Україні. Принаймні такої думки дотримується 41% опитаних. Також роль відіграє суттєва економічна вигода саме від електронних автомобілей (36%)

42% водіїв відмітили, що через підвищення цін на пальне вони почали їздити значно рідше, виключно за нагальної потреби.

Водночас із цим, близько 50% опитаних наразі їхдять на автомобілях, що заправляються дизельним паливом (нині є найдорожчим на АЗС). Щоправда, такі автівки значно економніші щодо витрати палива. 

Станом на сьогодні 29% водіїв їздять на бензині, 17% виокристовують транспорт, який функціонує на бензині, але має встановлені газові установки, 6% мають авто на газу і лише 1% – електромобілі.

Варто сказати й про найпоширеніші моделі електрокарів в Україні: Nissan Leaf, Toyota Prius і Tesla.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні стрімко зріс попит на електрокари.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ