Cybertruck

У мережу "злили" оновлений Cybertruck від Ілона Маска – відео

Shutterstock

Електропікап втратив ручки

На YouTube-каналі Cybertruck Owners Club з'явилося відео з електропікапом Tesla Cybertruck, який має новий дизайн. Про це повідомляє "Дивогляд".

Постачати Cybertruck мали вже цього року, але згодом це відклали до початку наступного року. Можливо, точну дату старту продажів оголосять на нараді з приводу доходів Tesla, яка запланована на 26 січня, середу.

У 3-хвилинному ролику помітно футуристичний автомобіль, який тепер не має ручок, навіть висувних, бо відкриття дверей відбувається автоматично, якщо:

  • наблизився власник
  • використано смартфон або ключ-карту

Також відмітимо гігантський "двірник", колеса з дисками та задню частину електропікапа від Ілона Маска. На жаль, відео без звуку, але візуально оцінити транспортний засіб все ж таки можна:

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що Ілон Маск запропонував тонгійцям свій Інтернет, але вони не можуть відповісти через відсутність доступу до мережі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ