Ілон Маск

Ілон Маск запропонував тонгійцям свій Інтернет, але вони не можуть відповісти через відсутність доступу до мережі

Instagram / elonmusk

Близько 100 тис жителів регіону залишилися без доступу до мережі Інтернет

Американський мільярдер та бізнесмен Ілон Маск активно просуває свій потужний супутниковий інтернет Starlink по всьому світу і нещодавно черга дійшла до Королівства Тонга, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Gizmodo.

Після потужного цунамі, яке було спричинено виверженням підводного вулкана неподалік Королівства Тонга, близько 100 тис жителів залишилися без доступу до мережі Інтернет. 

Свою допомогу їм запропонував Ілон Маск, який активно просуває свій супутниковий інтернет Starlink. Однак, це бажання допомогти привело його до невеличкого провалу. 

Мільярдер опублікував свою пропозицію у популярній соцмережі Twitter та став чекати на відповідь. Ймовірно, він забув, що тонгійці вже кілька тижнів не мають доступу до Інтернету і не можуть навіть прочитати його пропозицію.

 
"Чи не могли б жителі Тонга повідомити нам, чи потрібно SpaceX відправити їм термінали Starlink?", – запитав Маск у своєму твіті.

Користувачі мережі були дещо здивовані такою пропозицією бізнесмена і дещо обурені. Одні запевняють, що після катастрофи інтернет хвилює населення Королівства Тонга в останню чергу. Інші ж наголосили, що Маск міг би не запитуючи провести на території цієї держави Інтернет. 

"Ви буквально щойно відтворили мем "Я надіслав електронний лист, щоб повідомити, що електронна пошта не працює", – пишуть у коментарях.

Однак, деякі користувачі стали на бік Маска та відмітили, що деякі мешканці Тонги (зокрема, чиновники) мають доступ до Інтернету і могли побачити це повідомлення.

"Моя колега з Тонга, і вони мають електрику, їжу, воду, оскільки були підготовлені, але їхній інтернет відключений, оскільки працює через підводне з’єднання, яке було пошкоджено виверженням і цунамі. Коли я розповів їй про Starlink, вона була так схвильована", – відмітив користувач.

Мешканець Тонги відмітив, що особисто звертався до Ілона Маска з проханням допомогти їм з Інтернетом і став чекати на його відповідь:

"Гадаю, Ілон Маск може тільки відмовити, але поки не запитаєш – не дізнаєшся. Коли прем'єр-міністр сказав мені в понеділок, що кабель на Тонга розірваний, я одразу відправив листи Ілону з проханням допомогти за допомогою Starlink", – написав чоловік.

"Зараз нам важко це зробити, оскільки у нас недостатньо супутників з лазерним зв'язком, а в регіоні Тонга вже є географічні супутники. Ось чому я прошу чіткого підтвердження", – відмітив мешканець Тонги.

Ймовірно, що Ілон Маск зараз чекає відповіді саме від місцевої влади і вже після цього розпочне діяти.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в результаті цунамі у Королівстві Тонга пенсіонер провів більше доби в Тихому океані і самотужки дістався додому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше