У США шахрай хотів обікрасти пенсіонерку, але та його перехитрила – фото

У Нью-Йорку зловмисник спробував обдурити 73-річну жінку на суму $8 тис, але та не стала жертвою і навіть передала його поліції.

Так, шахрай зателефонував пенсіонерці на ім'я Джин та сказав, що він її онук, якого затримала поліція через нетверезе керування авто. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CBS2.

Він казав, що для виходу на волю потрібно внести грошову заставу. Однак, був один нюанс: у Джин не було онука, який керував би машиною, а тому вона зрозуміла, що це шахрай. Тим не менш, вона вирішила підіграти.

Після цього їй телефонували ще кілька разів різні чоловіки. За словами одного з них, він адвокат її онука, для порятунку від в'язниці якого треба $8 тис. Згодом 73-річній знову зателефонував зловмисник і назвав себе поручителем, який прибув за грішми.

Читайте також:

"Я сказала, що у мене в будинку є гроші, і подумала, що він не купиться на це. Але він попався на цю приманку"

Шахрай прибув додому до американки та отримав від неї конверт, наповнений паперовими рушниками, після чого його заарештувала поліція.

73-річна американка
73-річна американка
Фото: newyork.cbslocal.com

Злочинцем виявився 28-річний Джошуа Естрелла Гомес, якого вже звинувачували в замаху на велику крадіжку 3-го ступеня. Наразі його звільнили під підписку про невиїзд, а перед судом він постане 3 лютого цього року.

"Поговоріть зі своїми родинами. Поговоріть зі своїми сусідами. Відвідайте тих, хто є вразливим. Дайте їм знати, не слухайте цих шахраїв. Ці люди сидять вдома і не мають нічого іншого, як думати, як скористатися нашими літніми", – нагадали у поліції.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у шахраїв з'явилася нова схема, пов'язана з доставкою поштою, яка загрожує українцям.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше