Долар

"Боже мій, це був жах": пенсіонерка несподівано виявила на своєму рахунку $1 млрд – фото

Shutterstock

Ця сумма зробила жінку 615-ою людиною у списку найбагатших американців

Одного дня пенсыонерці Джулії Йонковскі зі штату Флорида, США, знадобився банкомат, щоб зняти $20. Коли апарат видав їй ці гроші, то жінка помітила залишок на рахунку у розмірі $999 985 855,94. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на WFLA.

Американка не очікувала побачити таку суму, яка, до речі, зробила її 615-ою людиною у списку найбагатших жителів США. Дивовижно, але Джулія вирішила цього не приховувати та знайти справжнього власника цих грошей.

"Боже мій, це був жах. Я знаю, що більшість людей подумають, що вони виграли в лотерею, але я була в жаху", – розповіла Йонковскі.

Згодом жінка звернулася до місцевого Chase Bank, але ніхто не відповів на її дзвінки через те, що були вихідні. Тим не менш, пенсіонерка не буде зупинятися та далі буде шукати власника цих грошей.

"Я знаю, що читала розповіді про людей, які брали гроші або забирали гроші, а потім їм доводилося повертати їх, і я б все одно не стала цього робити, тому що це не мої гроші. Це мене трохи лякає, тому що ви знаєте, що таке кіберзагрози. Ви знаєте, я не знаю, що й думати", – зазначила Джулія.

Наразі невідомо, чому на рахунку в жінки опинилася така сума. Банк цю ситуація поки що ніяк не прокоментував.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що жінка виграла $1 млн, але випадково викинула лотерейний білет.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ