Лотерейний квиток

Жінка виграла $1 млн, але випадково викинула лотерейний білет – фото

Shutterstock

Ми розповімо, завдяки чому переможниця змогла отримати назад свій величезний виграш

Американка Лія Роуз Фієга придбала у березні виграшний лотерейний білет під час обідньої перерви, але дуже поспішала. Саме тому неуважно його перевірила і "віддала, щоб його викинули". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ABC News.

Однак, виявилося, що білет, придбаний за $30, був виграшним. Він знаходився за прилавком магазину протягом 10 днів, поки одного разу син його власника не звернув на нього увагу.

"Я переглядав білети зі сміття та помітив що вона не стерла номер. Я пошкрябав номери і на білеті був $1 млн", – розповів він.

Власник Абі Шах одразу зрозумів, хто придбав цей білет, бо Фієга – їх постійний клієнт. Після цього він не спав протягом декількох днів і радився зі своїми родичами з Індії, як буде правильно вчинити. Згодом чоловік вирішив віддати білет власниці та відправив свого сина до неї на роботу.

Лія Роуз Фієга
Лія Роуз Фієга
Фото: Breakfast Television / Twitter

"Він прийшов до мене в кабінет і сказав: "Мої мама і тато хотіли б вас бачити". Я сказала, що працюю, а він: "Ні, ви мусите вийти". Тож я вийшла, і вони розповіли мені. Я не могла повірити. Я плакала, обіймала їх", – поділилася Фієга.

Відомо, що Абі Шах має отримати бонус у розмірі $10 тис за те, що продав виграшний білет. Переможниця планує віддати частину грошей родині, а інші кошти відкладе для життя на пенсії.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що чоловік грав у лотерею з однаковими цифрами 15 років і зірвав джекпот.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ