В Австралії дружина насварила чоловіка за лотерейний квиток, який зірвав джекпот

Фото hronika.info

Жінці довелося взяти свої слова назад

Житель передмістя австралійського міста Перт виграв мільйонний джекпот після того, як дружина вилаяла його за любов до лотерей. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Чоловік розповів, що не зміг втриматися, коли побачив розіграш із призом у 20 мільйонів австралійських доларів. Однак його дружина була іншої думки. Вона насварила чоловіка за надмірну пристрасть до лотерей, бо все, що йому вдалося раніше виграти – лише шість банок пива.

Однак після розіграшу жінка змушена була змінити свою думку і вибачитися. Бо цей лотерейний квиток зробив їх мільйонерами – подружжя отримало 1,8 млн австралійських доларів.

"Я потрапив у справжню халепу, коли сказав дружині, що купив лотерейний квиток. Однак тепер вона взяла свої слова назад", – розповів щасливчик.

Незважаючи на виграш у лотерею, чоловік продовжив ходити на роботу. Пара планує придбати заміський будинок на південному заході штату.

Нагадаємо, кілька років тому в Австралії чоловік тричі за місяць виграв у лотерею і в результаті отримав майже 2 млн доларів.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ