Єва Короленко та її сім'я

"Хочеться кричати від щастя": 1,5-річна українка виграла в лотерею укол за $2,1 млн, який має врятувати їй життя – фото

Oleg Korolenko / Facebook

Тепер батьки дівчинки планують допомагати іншим хворим

1,5-річна Єва Короленко з Одеси, що страждає від спінально-м'язової атрофії (СМА), стала переможцем лотереї. Завдяки цьому їй безкоштовно зроблять укол препарату Zolgensma вартістю $2,1 млн, який врятує дівчинку від небезпечної хвороби. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook її батька Олега Короленко.

До щасливої лотереї сім'я змогла зібрати для лікування $1 млн, що становить 45% від необхідної суми.

"Цей день настав. Хочеться кричати від щастя всім навколо – збір закритий! Євочка виграла укол Zolgensma від компанії Novartis. Дякую Вам всім за те, що були з нами довгий рік і місяць. Дякую за Вашу підтримку і допомогу. Ми не забудемо цього ніколи і будемо вдячні Вам все життя", – розповів Олег Короленко.

Єва Короленко та її сім'я
Єва Короленко та її сім'я
Фото: Oleg Korolenko / Facebook

За словами чоловіка, вони подали заявку на участь в лотереї, але все одно вважали, що це безрезультатно. Однак, практика показала, що це не так. Тепер сім'я хоче передати зібрану до цього суму для лікування інших дітей, які також страждають від цього захворювання.

Зазначимо, що компанія Novartis щорічно влаштовує розіграш 100 доз цих ліків. У ньому може взяти участь дитина із СМА не старше 2-річного віку.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що родина з Одеси бореться за життя 3-місячного сина Дмитрика, лікування якого коштує понад $2 млн.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ