Прибирання

Сім'я американців заробила понад $1 млн, продаючи під виглядом ліків від COVID-19 відбілювач

Shutterstock

Чудо-препарат мав вилікувати не лише від коронавірусу, а й від СНІДу, раку, аутизму і низки інших серйозних захворювань

Підприємлива родина із американського штату Флорида заробила понад $1 млн, продаючи токсичний відбілювач під виглядом ліків від цілої низки небезпечних хвороб, у тому числі й COVID-19. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Офіс прокурора Південного району Флориди.

62-річний Марк Гренон і троє його синів - 34-річний Джонатан, 26-річний Джордан та 32-річний Джозеф Гренони почали продавати препарат, який вони назвали "Чудодійний мінеральний розчин", і пообіцяли, що він зцілить від COVID-19, раку, хвороби Альцгеймера, діабету, аутизму, малярії, гепатиту, хвороби Паркінсона, герпесу, ВІЛ/СНІДу та інші важкі захворювання.

Щоб активніше залучати клієнтів і продавати свої чудо-ліки, Гренони навіть створили секту під назвою "Генезис ІІ Церква здоров’я і зцілення".

"Чудодійний мінеральний розчин" виявився хімічним розчином, що містить хлорит натрію та воду. При проковтуванні ця сполука стає діоксидом хлору - потужним відбілювачем, який зазвичай використовується для промислової очистки води або відбілювання текстилю, целюлози та паперу.

Вживання такого продукту могло викликати блювоту, діарею та небезпечне для життя зниження кров’яного тиску. Окрім того, в ході рослідування стало відомо про кілька летальних випадків після прийому препарату.

Якщо суд доведе провину Гренонів, їм загрожує довічне ув’язнення.

Нагадаємо, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що у Киргизстані хворих на коронавірус "лікують" отруйною рослиною. Такі ліки вигадав президент країни і він сам визначає дозування для громадян країни.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ